Prečo Bet by Head?

11 rokov skúseností, tisíce stavených tiketov, milión zaujímavých informácií, zaručený progres…

Bet by Head

Profesionálne stávkovanie

Projekt Bet By Head je unikátny koncept, ktorý zmení pohľad na stávkovanie a ukáže Vám jeho pravú tvár. Poslaním projektu Bet By Head je naučiť Vás princípom udržateľného a dlhodobo profitabilného stávkovania, ktoré sa časom môže premeniť na Váš ďalší príjem – a to len za pomoci mobilu/notebooku, internetu, troche peňazí a know-how, ktoré tu môžete získať.

Nie sú to sny človeka, ktoré ho sklamú... je to len nedostatok know-how potrebného na ich uskutočnenie

L.Ron Hubbard

Powder I love jelly

Liquorice marzipan

Na stávkovanie ako také by sme mali pozerať ako na dlhodobú záležitosť, lebo práve vtedy má najväčší zmysel. Aby ste boli v stávkovaní úspešní, musíte si osvojiť určité princípy a prejsť si určitými procesmi, ktoré sú pre dlhodobo úspešné stávkovanie nevyhnutné. Musíte vedieť ako sa tvorí kurz ale najmä čo naznačuje jeho pohyb a ako ho využiť, musíte vedieť rozlíšiť ktoré informácie sú pre stávku nepodstatné a ktoré naopak kľúčové, musíte využívať zákon variácie vo svoj prospech a tiež musíte mať zvolenú správnu stratégiu prispôsobenú Vašim danostiam, schopnostiam ale najmä prehľadu a know-how na danom trhu.

Toto je len zlomok kľúčových faktorov, ktoré je potrebné sa naučiť, pochopiť ale najmä uviesť do praxe. A práve toto je naše poslanie – pomôcť Vám v premene z tipéra, ktorý neustále lamentuje nad tým, že mu ušiel jeden zápas a nadáva na vrtkavú šťastenu, na stávkara, ktorý investuje svoje finančné prostriedky na udalosti, ktoré naozaj stoja zato, zostáva nad vecou aj pri krátkodobých nezdaroch a chápe udržateľnosť celého dlhodobého procesu ale najmä vie, že svoje nadobudnuté know-how dokáže zúročiť vo svoj prospech.

Ako povedal jeden z najväčších štátnikov akí sa kedy narodili Benjamin Franklin:

Investícia do vzdelania vždy prináša najlepší úrok.

Tak neváhajte a zúročte naše dlhoročné skúsenosti a vedomosti na svoj rast, vo svoj prospech a naučte sa generovať dlhodobý profit.

Registrácia
Prihlásenie
Prihlásenie
Registrácia